Zwrot 

W przypadku, gdy zamówienie nie będzie spełniać Państwa oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 30 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych.  Prosimy o odsyłanie towarów w oryginalnych opakowaniach wraz z paragonem jeśli był on wystawiony.

Zapakowane i zabezpieczone produkty należy odesłać na adres:

Fajne Rzeczy Julia Biskupska; kod pocztowy 03-821 Warszawa, ul. Żupnicza 20/64

Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem i do paczkomatów. Nie odbieramy paczek odesłanych do punktów odbioru osobistego oraz innych placówek i urzędów Poczty Polskiej.

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu w postaci specyfikacji zamówienia otrzymanego z towarem z wypełnionym formularzem /zwrotu znajdującym się na odwrocie specyfikacji.

Formularz zwrotu można także pobrać tutaj.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi.

W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego.

Pieniądze za otrzymany towar zwracane są maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Koszty odesłania towaru ponosi Konsument.

Reklamacje

Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz w 100% oryginalny produkt.

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie jest objęty 1-letnią rękojmią. Tej zasadzie podlega cały asortyment sklepu, także produkty kupione w trakcie trwania
promocji.

Przed zgłoszeniem reklamacji oceń stan produktu i upewnij się, że wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub pielęgnacji.
Chcielibyśmy uwzględnić wszystkie reklamacje, jednak w niektórych przypadkach nie możemy tego zrobić. Musimy mieć realne przesłanki świadczące o nieprawidłowościach wynikających z winy producenta.

Aby dokonać reklamacji należy wypełnić formularz: link.

Towar wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem reklamacji prosimy odesłać na adres:

Fajne Rzeczy Julia Biskupska; kod pocztowy 03-821 Warszawa, ul. Żupnicza 20/64

Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Sklep w terminie 14 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z wymaganymi dokumentami.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem oraz do paczkomatów.