Fajne rzeczy powstało z potrzeby piękna.

Fajne rzeczy powstało z potrzeby piękna.

Rośliny i kwiaty wymagają odpowiedniej oprawy, jaką są właściwie dobrane donice lub osłonki. Dobrze dopasowane sprawią, że wnętrze oraz ogród zyskają niepowtarzalny wygląd.

Sprowadzamy dla Was piękne, niepowtarzalne donice i dodatki  m in. z Włoch, Hiszpanii czy Portugalii. Cześć rzeczy jest naszymi autorskimi projektami wykonywanymi przez zaprzyjaźnione polskie firmy. Jakoś produktów jest dla nas równie ważna jak ich wygląd. Możecie więc być pewni, że wszystkie fajne rzeczy z naszej strony posłużą przez lata. 

Fajne rzeczy to dla nas nie tylko nowoczesny design ale także ponadczasowa klasyka. 

Mamy nadzieję że wśród zgromadzonych przez nas produktów odnajdziecie Swój wymarzony. 

Ogród i balkon to przestrzeń relaksu i odpoczynku. To wyjątkowe miejsce, powinno być dopracowane w każdym calu. Niezbędnym elementem twojej zielonej strefy wypoczynku są meble.

Cześć z naszych pięknych dodatków i mebli ogrodowych jest produkowana z tych samych materiałów co donice. Dzięki połączeniu takich elementów osiągniesz spójną i harmonijną przestrzeń.

Meble przez nas proponowane są trwałe i odporne na niekorzystne warunki pogodowe. 

Rośliny przyczyniają się do tworzenia życia w Twoim domu, a piękna donica przyczynia się do nadania pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Posiadamy duży wybór różnorodnych donic ozdobnych, które można mieszać i dopasowywać do każdego stylu wnętrza. Niezależnie od tego, czy lubisz ozdobne dekoracje i jasne kolory, czy preferujesz proste kształty, surowe wykończenie i mocne barwy, znajdziesz je tutaj. Kształtuj swoją przestrzeń  – zacznij od szczegółów.

Mchy i porosty idealnie wyglądają w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Dzięki temu że nie potrzebują światła dziennego dekoracje z ich użyciem sprawdzą się nawet w takich pomieszczeniach jak łazienka czy korytarz.

Wykonujemy z ich użyciem obrazy, zielone ściany jak też wolnostojące dekoracje. Tego typu elementy idealne sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych gdzie jest ograniczona ilość miejsca i światła jak również w domach, w których mieszkańcy cenią sobie ekologiczne dodatki.

Odpowiednie dekoracje potrafią całkowicie zmienić oblicze wnętrza i nadać mu charakter. Detal w dziedzinie aranżacji wnętrz jest bowiem najważniejszy.

W naszej ofercie znajdziesz dekoracje w różnorodnych stylach: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, glamour, loftowym, rustykalnym. Dekoracje do salonu, sypialni, kuchni i jadalni wybrane zostały specjalnie po to, by stworzyć wnętrze dopracowane w najmniejszym szczególe. 

Wazony, misy, rzeźby i inne przedmioty dostępne w naszym sklepie są często wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. Dzięki temu od razu zmieniają oblicza pomieszczeń i sprawiają, że stają się one niepowtarzalne i wyjątkowe.